• ../
  • ../
  • ../

KLiMA BAKIMI

Klima teknik servisi olarak her sorunun üstesinden gelen personelimiz sürekli kendini yenileyerek gelişen teknolojiyi takip etmektedir. Müşterilerine en hızlı ve güvenilir hizmeti veren Klima Servisi haftanın 7 günü 24 saat boyunca telefonlarınızı beklemektedir.

Klima Servisi tarafından yapılan tüm işlemler (tamir, montaj, parça vs.) garanti kapsamındadır.

Hızlı servis telefonumuz olan 0212 515 0 777numaralı telefondan bize ulaşabilir ve servis talebinde bulunarak cihazınızda oluşan sorunların çözümüne profesyonel ekibimiz tarafından kavuşabilirsiniz.

Cihazınızda oluşan tüm sorunlara klima arıza servisimiz ile kolayca çözüm bulabilirsiniz.

Klima Servisleri

Klimalarınızın yılda en az 2 defa klima bakımı yapılması gerektiğini düşünmektedir. Neden klima bakımı yapılmalıdır ? Klimalar iç ve dış ortamlarda farklı hava şartlarına maruz kalan cihazlardır. Isı transferi yaparken transfer yüzeylerinde meydana gelen kirlenme yıpranma giderilmez ise fazla elektrik tüketimi yaparak az verim almış olursunuz bu durum size ekonomik açıdan zarar vererek klimanızın da ömrünü kısaltmaktadır. Bu türlü zararlara uğramamak için olarak klimalarınızın bakımını yılda en az 2 defa yaptırmalısınız.

Klima Montajı

Bizleri takip ederek klima ile ilgili merak ettiğiniz herşeyi bulabilirsiniz. Klima Bakımı sayfamızı İnceleyiniz Klima Bakımı, Yılda 2 Defa tarafından Yapılmalıdır. İstanbul\'un birçok ilçesinde hizmet vermekteyiz. Servis Ve tüm ilçelere Klima Bakımı ve Klima Servisi Hizmeti veriyoruz. 2014 yaz ve kış sezonu boyunca kalitemizden ödün vermeden sizlerin klima bakımı, klima onarımı ve montajı gibi işlemlerinizi güler yüzlü ekibimiz ile %100 müşteri memnuniyeti odaklı yapmış bulunmaktayız.