• ../
  • ../
  • ../

VRF Klima Servisi

Vrf klima servisi teknolojisinin bir adım ileri taşınarak ; yüksek kapasiteli dış ünite tek bir tesisata baglı olan bir çok iç ünitelere bağlanıldığı ısıtma ve sogutma yapabilen merkezi vrf servisi vrv servisi klima sistemlerdir.. İstenilen yere montaj olan iç üniteler farklı iç üniteler arasında bagımsız olarak kontrol kumandası mevcuttur. çevre dostu olan vrf servisi vrv servisi klima sistemleri bir çok özellige sahip olup konfor konusunda üst düzeydedir. Herşeyden önce bu cihazlar merkezi klima olduğundan dolayı fatura konusunda ekonomik olarak üst düzeydedir. aynı zamanda çok verimli dış üniteye sahip olup istenilen iklimi elde edebilirsiniz. Aynı zamanda çok sessiz sistemdir. vrf servisi vrv servisi klima sistemleri çok küçük yer kapsayıp mülti sistem olarak kullanılması mümkündür. Araştırmalar sonucu normal klimalar arasında vrf vrv sistemleri az daha arıza göstermektedir. dış üniteden periyodik bakım sayesinde enerji tasaruffu saglamaktadır. vrf servisi ve vrv servisi klimalar kullanım alanları; otel , plaza , hastane , villarda , tatil köyleri işyerleri , çok katlı binalar ve bir çok yerde kullanımı mevcuttur. klima montajında kullanılan bakır boru tesisatına yeterince yer ayrılmayan projelerde kullanılır. klima sistemleri asla kapalı alanlarda kullanılmaz . Yat tekne gibi konumlarda kullanılır. metro merkezlerinde kullanılabilir. her noktasında istenilen konfor tatmak istenilen otellerde. plazalarda kiracı olan grupların özel iklimlendirme harcanılan enerji faturası istenilen bölüme ayrılması sadece vrf vrv klima sistemlerindedir

Klima Servisleri

Neden klima bakımı yapılmalıdır ? Klimalar iç ve dış ortamlarda farklı hava şartlarına maruz kalan cihazlardır. Isı transferi yaparken transfer yüzeylerinde meydana gelen kirlenme yıpranma giderilmez ise fazla elektrik tüketimi yaparak az verim almış olursunuz bu durum size ekonomik açıdan zarar vererek klimanızın da ömrünü kısaltmaktadır. Bu türlü zararlara uğramamak için olarak klimalarınızın bakımını yılda en az 2 defa yaptırmalısınız.

Klima Montajı

Bizleri takip ederek klima ile ilgili merak ettiğiniz herşeyi bulabilirsiniz. Klima Bakımı sayfamızı İnceleyiniz Klima Bakımı, Yılda 2 Defa tarafından Yapılmalıdır. İstanbul\'un birçok ilçesinde hizmet vermekteyiz. Servis Ve tüm ilçelere Klima Bakımı ve Klima Servisi Hizmeti veriyoruz. 2014 yaz ve kış sezonu boyunca kalitemizden ödün vermeden sizlerin klima bakımı, klima onarımı ve montajı gibi işlemlerinizi güler yüzlü ekibimiz ile %100 müşteri memnuniyeti odaklı yapmış bulunmaktayız.